Studio
ZMIANA ADRESU!!! ZMIANA ADRESU!!! INFO W "KONTAKT" WKROTCE AKTUALIZACJA STRONY!!!Cześć, mam na imię Damian. Jestem właścicielem studia tatuażu, na którego stronie właśnie się znajdujecie. Co mógłbym wam o nim i o mnie napisać?
Lata pracy, masa doświadczeń (początki działalności sięgają 1998 roku), przeróżne miejsca na mojej drodze zawodowej (Grudziądz, skąd pochodzę, Poznań), a przede wszystkim miłość do sztuki tatuowania spowodowały, że "w tak pięknych okolicznościach przyrody... i niepowtarzalnej..." w mieście Wrocław powstało studio tatuażu moich i waszych marzeń... ULTRA TATTOO.
Kilka pięknych lat studio znajdowało się w podziemiach dworca PKP, gdzie ozdabiało wasze ciała i zdobywało renomę w mieście.
W 2009 roku zmieniamy siedzibę i przenosimy się do nowego apartamentowca na ul. Czystą 2. Tu właśnie powstaje nowoczesny, w pełni zawodowy salon tatuażu i kolczykowania.
Jak tu jest?
  • To, że profesjonalnie, sterylnie, niepowtarzalnie... to oczywiste.
  • To, że znajdziecie fachową poradę, tysiące wzorów, oryginalne projekty... to oczywiste.
  • To, że poczujecie niesamowity klimat tego miejsca, że zostaniecie świetnie obsłużeni, że przekłujecie każdą część ciała... to oczywiste.
Nie będę się więc powtarzał i rozwodził, zapraszam do uważnego zwiedzania tej strony i oczywiście, a może przede wszystkim do samego ULTRA TATTOO!!!
peace&love.